OzingaSalon Marbella - płytki kamienne
Slaby

Łazienki

Z uwagi na charakter użytkowania blaty łazienkowe możemy wykonać z granitu, marmuru, onyxu oraz trawertynu. Najczęściej wybierany jest marmur o grubości 3cm. Marmur charakteryzuje się dużą różnorodnością odcieni ciepłych kolorów. Kolor beżowy (Breccia Sardo) czy biały (Bianco Carrara) sprawiają że łazienka wygląda czysto i estetycznie. Na zamówienia wykonujemy również umywalki wycięte w marmurze grubości 12-15 cm. Jest to bardzo efektowne i nowoczesne rozwiązanie.

Podobnie jak w blatach kuchennych umywalki łazienkowe mogą być nakładane (nablatowe) oraz podwieszane, w zależności od Państwa wyboru. Aby zabezpieczyć znacznie słabszy od granitu marmur zbroimy miejsca narażone na pęknięcia i złamania.

Jeśli chodzi o ściany i posadzki tu dowolność jest większa - marmur, granit, onyx, łupek świetenie się na to nadają. Oczywieście najlepiej wypadają klasyczne mamrury -  Bianco Carrara, Trawertn Classico, Breccia Saro, Crema Marfil - które w standardowychj wymiarach stanowią piekne płytki łazienkowe. Zastosowanie kamienia naturalnego w łazience, w szczególności mamruru, nada jej niepowtarzalny charkter, elegancję i sprawi że to najbardziej intymne pomieszczenie w domu stanie się przyjazna i ciepłe. 

Rodzaje wykończeń Obejrzyj realizacje